Mūsų paslaugos

Profilaktinė apžiūra

Profilaktinio patikrinimo metu yra įvertinama kietųjų danties audinių būklė, esamų restauracijų kokybė, minkštieji audiniai, burnos higiena. Atsižvelgiant į situaciją, po apžiūros sudaromas gydymo planas bei paskiriami vizitai pas burnos higienistą bei gydytoją odontologą.

Terapinis gydymas

Terapinis gydymas daugiausia siejamas su dantų ėduonimi. Dantų kariesas kasdieninėje kalboje taip pat vadinamas dantų kariesu, „skylute“.

Endodontinis gydymas

Endodontija, tai dantų šaknų kanalų gydymas, kurio tikslas yra pašalinti patogeninius mikroorganizmus kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei virš danties esančius audinius nuo infekcijos.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas - tai vieno danties, dantų grupės ar viso dantų lanko funkcinis bei estetinis atstatymas. Apie dantų protezavimą verta susimąstyti, jei netenkama daugiau kaip 2/3 kietųjų danties audinių, esant nekokybiškom didelėm plombom, dantų lūžiam. Kokybiškai atkūrus danties funkciją ir sąkandžio aukštį sumažinamas esamų dantų rezervinių jėgų perkrovimas taip išsaugant esamus dantis kiek įmanoma ilgesniam laikui. Dantų protezavimas – sudėtinga procedūra, ją atliekant dalyvauja ne vienas specialistas, taip pat bendradarbiaujama ir su dantų technikais.

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – procedūra, kurios metu šalinamos tiek mineralizuotos (dantų akmenys), tiek nemineralizuotos apnašos, nupoliruojami dantų paviršiai, pacientai mokomi teisingų burnos ertmės higienos įpročių.

Vaikų dantų gydymas

Vaikų odontologija – odontologijos sritis, kuri apima tiek pieninių, tiek nuolatinių dantų priežiūrą ir tvarkymą. Vaikų dantų gydymas prasideda nuo supažinimo su odontologine aplinka, stengiantis viską perteikti per jaunųjų pacientų prizmę. Neretais atvejais vizito metu mažiesiems yra tik aprodoma aplinka, instrumentai, taip siekiant sudominti ir jokiu būdu neišgąsdinti jaunojo paciento. Būtent tokia praktika reikalauja ypatingo atsidavimo ir gebėjimo bendrauti su vaikais.